ßeTüL LeyLaK Fan CLuß
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßeTüL LeyLaK Fan CLuß

ßétüL LéyLak HakkınDa ÖğrénéßiLécéğiniz Hérşéy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

nickler...xD

YazarMesaj
#RuhsaL-otoPsi#
Süper Moderatör
Süper Moderatör
#RuhsaL-otoPsi#

Kadın
İş/Hobiler : öğrenci,rockker

nickler...xD Empty
MesajKonu: nickler...xD   nickler...xD Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 3:47 pm

*Seni uzaktan sevmeyi Bana bakmadan görmeyi Seni duymadan dinlemeyi Gözyaşlarımla gülmeyi Kavuşmak için sabretmeyi Herşeyi öğrendim ama sensiz olmayı asla

* Biliyorum Sen GüneşSin Etrafında Binlerce Gezegen Var Ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var.

*Bazen anlatmak zor geldi korktum bazen cesurdum sen yoktun ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum..

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE Hepsi Öylesine Sen Ölesiye
*Herkesi sevebilirdim. . .sevmeye senden başlamasaydım.

*Aşk sevipte ayrı kalmaksa sevgilerin sonu hep ayrılıksa ömürlerin sonu hep karanlıksa al dünya bu aşkı. . .Sende kalsın!

*Bizim aşkımız istanbul kadar büyük berlin kadar anlamlı ağrı kadar yıkılmaz paris kadar çekici izmir kadar vazgeçilmez. Aşk dediğin bizim gibi olmalı.

*Sen gelipte pişmanım desem bana ceza ver razıyım desen sana tek 1 ceza verirdim. Seninde benim gbi sevmeni isterdim!

*Ağlamak çocuklara affetmek Allah’a mahsustur. Aldatırsan çocuk deilim ağlamam Allah değilim affetmem..

*Bazen anlatmak zor geldi korktum bazen cesurdum sen yoktun. Ve artık söylüyorum “SENİ SEVİYORUM”.

*Ey kahverengi gözlerine tutulduğum çocuk! Eğer seni çok sevdiğimi kanıtlamamı istersen bulutsuz bir gecede gökyüzüne bak.. Görebildiğin binlerce yıldzdan her biri sana gnderilmiş öpücüklerdir!.

*1 gün 1 elimde gül 1 elimde silah yanına geleceğim. Ya o gçülü alıp bnm olursun yada o silahı alıp beni vurursun!.

*Seni görmek su senle yaşamak nefes olsun. 3 gün susuz yaşayabilirim ama nefessiz asla!
http://www.myspace.com/oskarrr

nickler...xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [b]nickler...xD[/b]
» nickler.......