ßeTüL LeyLaK Fan CLuß
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ßeTüL LeyLaK Fan CLuß

ßétüL LéyLak HakkınDa ÖğrénéßiLécéğiniz Hérşéy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ahmetden fıkralar

YazarMesaj
ahmet_girgin
Co Admin
Co Admin
ahmet_girgin

Erkek
İş/Hobiler : sanane

ahmetden fıkralar Empty
MesajKonu: ahmetden fıkralar   ahmetden fıkralar Icon_minitimePaz Eyl. 21, 2008 12:04 am

bir cocuk otobüse binmişve kendi kendinekonuşmaya başlamış annemle babam fil olsaydı bende fil olurdum ennemle babam at olsaydı bende at olurdum diye sayıklarken otobüs soforunun canına tak etmiş ve söyle demişpekiannen oruspu baban pezevenk olsaydı ne olurdun demiş cocukda ''KESİN OTOBÜS SOFORU OLURDUM'' demiş
ahmet_girgin
Co Admin
Co Admin
ahmet_girgin

Erkek

ahmetden fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: ahmetden fıkralar   ahmetden fıkralar Icon_minitimePaz Eyl. 21, 2008 12:09 am

2 hristiyan yolda yürrürken biri bekle ben günah cıkartıp gelcem demiş ve kiliseye gitmiş rahibeben zina yaptım demiş rahip fırıncının kızıylamıdemiş genc yok demiş rahip 13 numaradaki dullamı peki genc hayır demiş rahip peki arka sokaktaki hemşireylemi genc yok demiş ve cıkmış arkadaşı dormuş noldu gunah cıkardın mıı genc cvp vermiş bırak günahı 3 tane saglam adres aldım demiş Very Happy:D
ahmet_girgin
Co Admin
Co Admin
ahmet_girgin

Erkek

ahmetden fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: ahmetden fıkralar   ahmetden fıkralar Icon_minitimePaz Eyl. 21, 2008 12:19 am

adamin biri yeni ulaştıgı otele kaydını yaptırır odasına girdiginde masada bir bilgisayar görür ve karısına e.mail atmaya karar verir fakat yazdıgı msjı farkında olmadan yanlık bir adrese gönderir tam bu sırada farklı bir yerde kadın kocasının canaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayardaki maili görür arkadaşlarından geldigini düsündügü maili okuyunca oldugu yere yıgılıp kalır odaya giren annesi yerde yatan kızını ve ekrandaki msjı görür kime: SEVGİLİ KARIMA konu: YENİ ILAŞTIM ''benden haber aldıgına sasıracagından eminim. burda bilgisayar var ve sevdiklerimize e.mail göndere biliyoz. buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım herşey yarın senin buraya gelecegini düsünülerek hazırlanmış . seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum umarım benim gibi sorunsuz bi yolculuk gecirirsin. NOT:BURASI COK SICAK :d )
ahmet_girgin
Co Admin
Co Admin
ahmet_girgin

Erkek

ahmetden fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: ahmetden fıkralar   ahmetden fıkralar Icon_minitimePaz Eyl. 21, 2008 12:23 am

manisa deliler hastalar hastanesinde kendilerimi patlamış mısır zannediyorlarmış hep atlıyorlarmış zıplıyorlarmış bir tanesi yerinde duruyomuş doktor akıllandı bu herhalde demiş sevinerek gitmiş yanına sen niye sıplamıyorsun demiş oda ( BEN TAVAYA YAPIŞTIM DEMİŞ )
ahmet_girgin
Co Admin
Co Admin
ahmet_girgin

Erkek

ahmetden fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: ahmetden fıkralar   ahmetden fıkralar Icon_minitimePaz Eyl. 21, 2008 12:28 am

cocuk peltekmiş ögretmeni tahtaya kaldırmış ve tahtadaki kedi sütü iç yazısını okumasını istemiş cocuk '' tedi tütü it'' demiş ögretmeni bagırmış dogru söyle demiş cocuk yine tedi tütü it demiş ögretmeni acayip sinirlenmiş ve cocugu dövmüş dogru oku dedim sana demiş cocugun canana tak etmiş ve bagırmış '' Anasını tittimin tedisi itsene tütü''
ahmet_girgin
Co Admin
Co Admin
ahmet_girgin

Erkek

ahmetden fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: ahmetden fıkralar   ahmetden fıkralar Icon_minitimePaz Eyl. 21, 2008 12:30 am

bi canaze arabası soforü bi kıza şıt gelsene arabayla gezelim demiş kızda hadi be deyince adam sen nediyon be millet bu arabaya binmek için ölüyo ölüyo demiş Very Happy

ahmetden fıkralar
1 sayfadaki 1 sayfası